Mardin Halı Yıkama Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

 • Halılarımızı oto yıkamadamı yıkıyorsunuz?

  Hayır,
  Biz sadece; Halı yıkama, Koltuk yıkama, Halıflex yıkama, Yerinde halıflex – halı yıkama, Battaniye yıkama konularında hizmet veren 500 metre kare alanda 1 katlı bir halı yıkama fabrikasıyız. Verdiğimiz hizmetler ve hizmet verme biçimimiz kesinlikle web sitemizde anlattığımız ve resimlerde gördüğünüz gibidir, keza isteyen tüm müşterilerimiz istedikleri zamanda gelip fabrikamızı görebilmektedir

   

 • Halılarımız Tam Anlamıyla Temizleniyormu ?

  Bu soruya vereceğimiz cevap gönül rahatlılığıyla Evet olacaktır. Çünkü biz halı yıkama sektöründe genç kadromuz ile son teknoloji olanaklardan yararlanan ve yılın 365 günü hizmet veren bir kuruluşuz. Halı yıkama makinelerimiz ve kullandığımız ürünlerde kaliteye önem veriyoruz,sektörde kalıcı olmanın müşteri memnuniyeti ile direkt ilintili olduğunu bildiğimizden halılarınıza en az sizin kadarönem vermekteyiz.

 • Halılarımız Tam Anlamıyla Kuruyormu ?

  Evet.
  Halılarınız yıkadıktan sonra kurutma için üç ayrı işlem yapmaktayız. Bunlar; Yüksek devirli santüfrüj rulo halı sıkma makinesi ile halılarınız sıkıp durulamak, iki rulo tip olması halınızın sıkılırken deforme olmasını engellemektedir. Kapalı mekanda yüksek devirli makineler sayesin de yaratılan rüzgarlı ortamda askılarda halılarınızı kurutulması işlemi, Ve son olarak da halı kalmış olan nemin nem alma cihazlarının bulunduğu nem alma odalarında nemde tamamen arındırılmasıdır. Bu üç kurutma yöntemi sonunda halılarınız tamamen kurutulmuş bir biçimde teslim edilmektedir.

 • Halılarımızı Kuruturken Toz - Toprak Bulaşıyormu ?

  Kesinlikle Hayır.

  Dikkat ettiğimiz bir diğer hususta halılarınızı kurutulurken kapalı mekan kullanmamız, bu yöntem bize ek bir maliyet ve teslim süresinde uzama gibi olumsuz faktörler yüklemiş olsalda, açık mekanda kurutulan halılar toz ve toprağa maruz kaldığından istendiği kadar temiz yıkansa da kuruma esnasında yeniden olumsuz etkilenecektir.Kapalı mekan kurutmalarında toz – toprak ve bakteri bulaşma gibi olumsuzlukları önlemiş oluruz.

 • Servisleriniz Ücretsiz mi ?

  Evet ücretsiz teslim alınıp , teslim edilir.

 • Halıları Halı Yıkama Makinesi ile mi Sert Zemin Cilalama Makinesi ile mi Yıkıyorsunuz ?

  Sert zemin cilalama makinesi fırçalama yaparken yuvarlak döndüğünden bu makine ile yıkanan halılarda ilmik atması ve deformasyon yarattığından biz fabrikamızda bu makineyi kullanmamaktayız. Fabrikamızda kullandığımız makine tamamen halı yıkama için üretilmiş makine olup halıyı ilmik yönünde
  fırçalamaktadır bundan dolayı ilmik atma yada bir deforme olmamaktadır.

 • Halı yıkama için verdiğimiz halıları, yıkama için alırken, bize bir belge veriyor musunuz ?

  Evet. Halılarınızı evinizden yıkama için teslim alırken teslim aldığımıza dair bir teslim belgesi tarafınıza verilir. Bu belgede alınan halılar metre kare ve adet olarak belirtilirken her fişin bir kod numarası bulunmaktadır. Fişteki kod numarası halılarınızda etiketlenerek herhangi bir karışıklık yaşanmasını engeller.

 

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizi Arayın…

 

Top